ERJ1GNF22R0C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ1GNF22R0C
JLCPCB Part #
C717006
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 22Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS