ERJ-1GNF2262C
MFR.Part #
ERJ-1GNF2262C
JLCPCB Part #
C4343354
Description
-55℃~+125℃ 22.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS