ERJ-1GNF2261C
MFR.Part #
ERJ-1GNF2261C
JLCPCB Part #
C2081994
Description
-55℃~+125℃ 2.26kΩ 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS