ERJ-1GNF2210C
MFR.Part #
ERJ-1GNF2210C
JLCPCB Part #
C2074617
Description
-55℃~+125℃ 221Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS