ERJ-1GNF2151C
MFR.Part #
ERJ-1GNF2151C
JLCPCB Part #
C2074103
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS