ERJ1GNF1800C
MFR.Part #
ERJ1GNF1800C
JLCPCB Part #
C278570
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS