ERJ-1GNF1780C
MFR.Part #
ERJ-1GNF1780C
JLCPCB Part #
C2081923
Description
-55℃~+125℃ 178Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS