ERJ-1GNF1740C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GNF1740C
JLCPCB Part #
C2082255
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 174Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS