ERJ-1GNF15R0C
MFR.Part #
ERJ-1GNF15R0C
JLCPCB Part #
C4216749
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS