ERJ-1GNF1433C
MFR.Part #
ERJ-1GNF1433C
JLCPCB Part #
C2091807
Description
-55℃~+125℃ 143kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS