ERJ-1GNF1371C
MFR.Part #
ERJ-1GNF1371C
JLCPCB Part #
C2081934
Description
-55℃~+125℃ 1.37kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS