ERJ-1GNF12R4C
MFR.Part #
ERJ-1GNF12R4C
JLCPCB Part #
C2081727
Description
-55℃~+125℃ 12.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS