ERJ-1GNF1132C
MFR.Part #
ERJ-1GNF1132C
JLCPCB Part #
C4310444
Description
-55℃~+125℃ 11.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS