ERJ-1GNF1100C
MFR.Part #
ERJ-1GNF1100C
JLCPCB Part #
C2075067
Description
-55℃~+125℃ 110Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS