ERJ-1GNF1072C
MFR.Part #
ERJ-1GNF1072C
JLCPCB Part #
C4101871
Description
-55℃~+125℃ 10.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS