ERJ1GNF1002C
MFR.Part #
ERJ1GNF1002C
JLCPCB Part #
C717002
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS