ERJ-1GJJ911C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ911C
JLCPCB Part #
C20022543
Description
-55℃~+125℃ 50mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS