ERJ-1GJJ822C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GJJ822C
JLCPCB Part #
C20022537
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS