ERJ-1GJJ820C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ820C
JLCPCB Part #
C20022535
Description
-55℃~+125℃ 50mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS