ERJ-1GJJ750C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ750C
JLCPCB Part #
C20022528
Description
-55℃~+125℃ 50mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS