ERJ-1GJJ5R1C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ5R1C
JLCPCB Part #
C20022512
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 5.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS