ERJ-1GJJ565C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ565C
JLCPCB Part #
C20022511
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 5.6MΩ 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS