ERJ-1GJJ514C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ514C
JLCPCB Part #
C20022504
Description
-55℃~+125℃ 50mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS