ERJ-1GJJ393C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ393C
JLCPCB Part #
C20022479
Description
-55℃~+125℃ 39kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS