ERJ-1GJJ360C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ360C
JLCPCB Part #
C20022470
Description
-55℃~+125℃ 36Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS