ERJ-1GJJ331C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ331C
JLCPCB Part #
C20022465
Description
-55℃~+125℃ 330Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS