ERJ-1GJJ300C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ300C
JLCPCB Part #
C20022458
Description
-55℃~+125℃ 30Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS