ERJ-1GJJ245C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ245C
JLCPCB Part #
C20022447
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 2.4MΩ 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS