ERJ-1GJJ1R8C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ1R8C
JLCPCB Part #
C20022429
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.8Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS