ERJ-1GJJ160C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ160C
JLCPCB Part #
C20022411
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS