ERJ-1GJJ155C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ155C
JLCPCB Part #
C20022410
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.5MΩ 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS