ERJ-1GJJ152C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ152C
JLCPCB Part #
C20022407
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS