ERJ-1GJJ132C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ132C
JLCPCB Part #
C20022401
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS