ERJ-1GJF9761C
MFR.Part #
ERJ-1GJF9761C
JLCPCB Part #
C20022376
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS