ERJ-1GJF9312C
MFR.Part #
ERJ-1GJF9312C
JLCPCB Part #
C20022367
Description
-55℃~+125℃ 50mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS