ERJ-1GJF91R0C
MFR.Part #
ERJ-1GJF91R0C
JLCPCB Part #
C20022364
Description
-55℃~+125℃ 50mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS