ERJ-1GJF9102C
MFR.Part #
ERJ-1GJF9102C
JLCPCB Part #
C20022362
Description
-55℃~+125℃ 50mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS