ERJ-1GJF90R9C
MFR.Part #
ERJ-1GJF90R9C
JLCPCB Part #
C20022359
Description
-55℃~+125℃ 50mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS