ERJ-1GJF9093C
MFR.Part #
ERJ-1GJF9093C
JLCPCB Part #
C20022358
Description
-55℃~+125℃ 50mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS