ERJ-1GJF8872C
MFR.Part #
ERJ-1GJF8872C
JLCPCB Part #
C20022352
Description
-55℃~+125℃ 50mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS