ERJ-1GJF8660C
MFR.Part #
ERJ-1GJF8660C
JLCPCB Part #
C20022345
Description
-55℃~+125℃ 50mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS