ERJ-1GJF8452C
MFR.Part #
ERJ-1GJF8452C
JLCPCB Part #
C20022342
Description
-55℃~+125℃ 50mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS