ERJ-1GJF7321C
MFR.Part #
ERJ-1GJF7321C
JLCPCB Part #
C20021794
Description
-55℃~+125℃ 50mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS