ERJ-1GJF6812C
MFR.Part #
ERJ-1GJF6812C
JLCPCB Part #
C20021779
Description
-55℃~+125℃ 50mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS