ERJ-1GJF6800C
MFR.Part #
ERJ-1GJF6800C
JLCPCB Part #
C20021773
Description
-55℃~+125℃ 50mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS