ERJ-1GJF66R5C
MFR.Part #
ERJ-1GJF66R5C
JLCPCB Part #
C20021772
Description
-55℃~+125℃ 50mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS