ERJ-1GJF6342C
MFR.Part #
ERJ-1GJF6342C
JLCPCB Part #
C20021760
Description
-55℃~+125℃ 50mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS