ERJ-1GJF6040C
MFR.Part #
ERJ-1GJF6040C
JLCPCB Part #
C20021743
Description
-55℃~+125℃ 50mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS