ERJ-1GJF56R2C
MFR.Part #
ERJ-1GJF56R2C
JLCPCB Part #
C20021732
Description
-55℃~+125℃ 50mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS