ERJ-1GJF5101C
MFR.Part #
ERJ-1GJF5101C
JLCPCB Part #
C20021699
Description
-55℃~+125℃ 5.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS